> Natječaji
vijesti

Natječaj za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 19. 2. 2024. 17:25

Natječajem je predviđen odabir i zapošljavanje  osoba na poslovima pomoćnika u nastavi s ciljem povećanja socijalne uključenosti i integracije učenika s teškoćama u osnovnim školama.

Natječaj u cijelosti možete pročitati klikom na "više".

[više]

Odluka o neizboru pomoćnika u nastavi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 16. 2. 2024. 20:03

Odluka iz naslova je u prilogu, pod "više".

[više]

Poziv na razgovor za obavljanje poslova pomoćnika/ice u nastavi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 8. 2. 2024. 17:17

Poziv na razgovor za obavljanje poslova pomoćnika/ice u nastavi te Obavijest o pravnim i drugim izvorima za pripremanje kandidata za radno mjesto pomoćnika/ice u nastavi objavljeni su pod "više".

[više]

Obavijest o izboru djelatnika na radno mjesto učitelja/ice u produženom boravku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 8. 2. 2024. 17:06

U prilogu je Obavijest o izboru djelatnika na radno mjesto učitelja/ice u produženom boravku.

[više]

Rezultati razgovora na radnom mjestu učitelja/ice u produženom boravku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 30. 1. 2024. 18:52

Pod "više" objavljujemo Rezultate razgovora za za radno mjesto učitelja/ice u produženom boravku  na određeno, puno  radno vrijeme (40 sati tjedno), upražnjeno radno mjesto - 1 izvršitelj.

[više]

Natječaj za radno mjesto pomoćnik/pomoćnica u nastavi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 25. 1. 2024. 17:23

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek objavljuje natječaj za radno mjesto pomoćnika/ce u nastavi na određeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno) - 1 izvršitelj.

Tekst natječaja nalazi se u privitku pod "više".

[više]

Poziv na razgovor (intervju) kandidatima za obavljanje poslova učitelja/učiteljice u produženom boravku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 23. 1. 2024. 18:29

Poštovani,

u nastavku (pod "više") objavljujemo Poziv na razgovor (intervju) kandidatima  za  obavljanje poslova učitelja/učiteljice u produženom boravku,  a vezano za natječaj objavljen dana 8. 1. 2024. godine.

Uz Poziv na razgovor je i odluka o pravnim i drugim izvorima za pripremanje kandidata za vrednovanje.

[više]

Natječaj za radno mjesto učiteljica/učitelj u produženom boravku Vijest ima dokument u privitku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 8. 1. 2024. 19:05

Poštovani,

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek objavljuje natječaj za radno mjesto učitelja/ice u produženom boravku  na određeno, puno  radno vrijeme (40 sati tjedno), upražnjeno radno mjesto - 1 izvršitelj.

[više]

Odluka o poništenju Natječaja za radno mjesto učiteljica/učitelj u produženom boravku

Autor: Vlatka Benki Brkić, 8. 1. 2024. 19:04

Odluku u cijelosti možete pročitati klikom na "više".

Autor: Vlatka Benki Brkić, 4. 1. 2024. 16:13

Poštovani,

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek objavljuje natječaj za radno mjesto učitelja/ice u produženom boravku  na određeno, puno  radno vrijeme (40 sati tjedno), zamjena za bolovanje/rodiljni dopust, trajanje radnog odnosa do povratka radnice  s bolovanja - 1 izvršitelj.

[više]

Rezultati razgovora (intervjua) za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave Vijest ima dokument u privitku

Autor: Martina Bagarić, 24. 11. 2023. 19:37

Poštovani,

u privitku (pod "više") nalaze se  rezultati razgovora (intervjua) za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave po natječaju objavljenom 03. studenoga  2023.  godine

[više]

Odluka o načinu vrednovanja kandidata i Poziv na razgovor (intervju) za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave Vijest ima dokument u privitku

Autor: Martina Bagarić, 20. 11. 2023. 15:44

Poštovani,

u nastavku (pod "više") objavljujemo Odluku  o načinu vrednovanja kandidata i Poziv na razgovor (intervju) za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave,  a vezano za natječaj objavljen dana 03. studenoga 2023. godine.

[više]

Poziv na razgovor - natječaj za obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Martina Bagarić, 17. 11. 2023. 14:59

Poštovani,

u nastavku (pod "više") objavljujemo Poziv na razgovor (intervju) kandidatima  za  obavljanje poslova pomoćnika/ce u nastavi,  a vezano za natječaj objavljen dana 03.11.  2023. godine.

[više]

Obavijest o izboru djelatnika na radnom mjestu učitelja/ice razredne nastave Vijest ima dokument u privitku

Autor: Martina Bagarić, 14. 11. 2023. 11:28

Poštovani,

u nastavku pod "više" objavljujemo Obavijest o izboru djelatnika na radno mjesto učitelja/ice razredne nastave  po natječaju objavljenom 16.10.2023. godine

Autor: Martina Bagarić, 7. 11. 2023. 15:02

Poštovani,

u privitku (pod "više") nalaze se  rezultati razgovora (intervjua) za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave po natječaju objavljenom 16 listopada 2023.  godine.

[više]

Natječaj za radno mjesto pomoćnika/ce u nastavi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Martina Bagarić, 3. 11. 2023. 13:32

Poštovani,

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek objavljuje natječaj za radno mjesto pomoćnika/ce u nastavi na određeno, nepuno radno vrijeme ( 20 sati tjedno) - 1 izvršitelj.

Tekst natječaja  nalazi se u privitku pod "više".

[više]

Natječaj za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave i Obavijest o pravnim i drugim izvorima za pripremu kandidata za vrednovanje Vijest ima dokument u privitku

Autor: Martina Bagarić, 3. 11. 2023. 13:17

Poštovani,

OŠ Frana Krste Frankopana Osijek objavljuje natječaj za radno mjesto učitelja/ice razredne nastave  na određeno, puno  radno vrijeme (40 sati tjedno), zamjena za bolovanje, trajanje radnog odnosa do povratka radnice  s bolovanja - 1 izvršitelj. U nastavku pod "više" nalazi se tekst natječaja, i Obavijest o pravnim i drugim izvorima za pripremanje kandidata za vrednovanje.

« Kolovoz 2021 »