preskoči na sadržaj

Osnovna škola Frana Krste Frankopana Osijek

 > O školi  > Djelatnici
 

Popis djelatnika

ravnatelj

Antun Ptičar, prof. 

 

Stručno - pedagoška služba

pedagoginja

Ana Petrović, mag. pedag. i edu. phil.

psihologinja

Jadranka Oberman-Sebenji, prof. psih.

knjižničarka

Ana Šebo Glibušić, dipl. knjižničar i prof. hrv. j.

 
 
Razredna nastava:
 

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Nastavni predmet

1.

Ivka Mihaljević

nastavnik

razredna nastava

2.

Anica Mrđanović

profesor

razredna nastava

3.

Vlatka Benki-Brkić

dipl. uč.

razredna nastava

4.

Božana Patković

dipl. uč.

razredna nastava

5.

Anamarija Šimunec

dipl. uč.

razredna nastava

6.

Jasminka Škarica

nastavnik razredne nastave

razredna nastava

7.

Ana Hrkač

dipl.uč.

razredna nastava

8.

Darija Jurašek

mag. prim. educ.

razredna nastava

9.

Đurđica Černić

nastavnik razredne nastave

razredna nastava

10.

Stella Vukadinović

dipl.uč.

razredna nastava

11.

Melita Šebešćen

dipl.uč.

razredna nastava

12.

Ivana Kušar Juka

mag. prim. educ.

razredna nastava

13.

Tamara Mak (zamjena)

mag.prim.obr.

razredna nastava

14.

Marija Mihaljević (zamjena)

mag.prim.educ.

razredna nastava

 
 
 
 
Produženi boravak:
 

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Nastavni predmet

1.

Marta Nikolin Horvat

nastavnik razredne nastave

produženi boravak

2.

Maja Vidović

mag. paed.

produženi boravak

3.

Martina Vuko

mag. educ. philol. croat. et paed.

produženi boravak

4.

Tena Duran

mag. prim. educ.

produženi boravak

5.

Marija Delinger

mag. prim. educ.

produženi boravak

 
 
Predmetna nastava:
 

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Nastavni predmet

1.

Ida Pettő

profesor

Hrvatski jezik

2.

Ksenija Budija

profesor

Hrvatski jezik

3.

Anita Pejić-Barišić

profesor

Hrvatski jezik

4.

Sandra Marijanović

profesor

Likovna kultura

5.

Andreja Jandrok-Škugor

mag. mus.

Glazbena kultura

6.

Ksenija Petrović

profesor

Njemački jezik,

Engleski jezik

7.

Krešimir Čabaj

profesor

Engleski jezik, Povijest

8.

Kornelia Parmačević

profesor

Engleski jezik, Njemački jezik

9.

Dubravka Kovačević

profesor

Engleski jezik, Njemački jezik

10.

Mirka Lončar

profesor

Matematika

11.

Mirjana Posavac

profesor

Matematika

12.

Blaženka Matijević

profesor

Biologija, Kemija

13.

Tanja Bašić

mag. educ. biol. et chem.

Priroda, Biologija

14.

Vesna Štefičar

profesor

Povijest

15.

Ines Janevski

profesor

Geografija

16.

Damir Kresnik

mr. sc.

Geografija

17.

Vlado Vranješ

profesor

Tehnička kultura, Informatika

18.

Mirela Haber

profesor

Tjelesna i zdravstvena kultura

19.

Željko Koški

profesor

Tjelesna i zdravstvena kultura

20.

Julijana Mađarić

dipl. vjerouč.

Vjeronauk

21.

Ivana Azenić

dipl. teol.

Vjeronauk

22.

Kristina Rušpić

dipl. kateheta

Vjeronauk

23.

Dalibor Koprivnjak

profesor

Tehnička kultura, Informatika

24.

Marijana Katić

mag. educ. phys. et inf.

Fizika

25.

Silvija Knežević

mag. educ. math. et. inf.

Matematika, Informatika

26.

Tomislav Pandurić

mag. educ. phys et inf.

Informatika, Fizika, Škola u bolnici

27.

Matea Jukić (zamjena)

mag. educ. biol. et chem.

Priroda, Biologija

28.

Mirjana Grgurić

nastavnik

razredna nastava, Škola u bolnici

29.

Martica Starčević

mag. educ. philol. croat. et angl.

Engleski jezik, Škola u bolnici

30.

Kristina Milinković

prof. hrvatskoga jezika i književnosti

Hrvatski jezik, Škola u bolnici

31.

Ana Figecki

mag. educ. hist.

Povijest i Geografija,      Škola u bolnici

32. Anita Ivančičević mag. educ. math. et. inf. Matematika, Škola u bolnici
33. Vanja Vujnović bacc. ing. aedif. Tehnička kultura, Škola u bolnici
 
 
Administrativno i tehničko osoblje:
 

Red. broj

Ime i prezime

Zvanje

Radno mjesto

1.

Kristina Bernatović

mag.iur.

tajnica

2.

Anamarija Bereš

mag.oec.

računovođa

3.

Anton Mesarić

drvno-tehnološki stručni radnik

domar

4.

Blaženka Doležal

samostalni kuhar

kuharica

5.

Marija Turbić

NKV

spremačica

6.

Mirjana Krišto

složeno zanimanje -programer

spremačica

7.

Ana Višević

NKV

spremačica

8.

Mara Kantor

ekonomski stručni radnik

spremačica

9.

Ljiljana Žaki

hidrotehničar

spremačica

10.

Jasmina Toth

hotelijer- ugostitelj

kuharica

11.

Bernard Kasumović

drvno-industrijski radnik stolar

domar

12.

Dragana Jelić (zamjena)

mag. oec.

računovođa

13.

Katarina Boban (zamjena)

kuharica

kuharica

14.

Ružica Uščumlić (zamjena)

srednji ekonomist računovodstveno-financijskog smjera

spremačica

15.

Slađana Virovac

krojačica

spremačica

 

 

 

 


Kalendar
« Srpanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Nastavna satnica

Razredna nastava - online

Evo kako izgleda online nastava

Online knjižnica FKF

Školska liječnica