Zlato na kvizaškom natjecanju!
Na županijskoj završnici kvizaškog natjecanja 15. svibnja naša ekipa od četiri člana osvojila je prvo mjesto! Marta Mandić, 5. c, Teuta Tolić, 7. b, Vito Rašić, 7. b i Dora Zec, 7. b hrabro su nas predstavljali i već od prvog, od ukupno tri kruga pokazali su...
Kviz liga osnovnih škola
Od ove je školske godine u našoj školi organizirano kvizaško natjecanje u organizaciji Udruge Kvizos. Liga se sastojala od četiri kola koja su odigrana u listopadu, prosinacu, veljači i travnju. Učenici su se natjecali u ekipama do 4 člana, a odgovarali su na pitanja...Majčin dan
Učenici prvih razreda na satu Vjeronauka izradili su medalje za Majčin dan. Mame su osvojile prvo mjesto u kuhanju omiljenih jela, rolanju, igranju društvenih igara… i zato što su nas rodile. Ne zaboravite u nedjelju svi dodijeliti priznanje zahvala svojim...
