Lica grada u MLU
Učenici drugih razreda posjetili su Muzej likovnih umjetnosti. Tijekom posjeta razgledali su izložbu fotografija Domagoja i Marina Topića pod nazivom Osijek kao susret – lica grada“. Kroz izložbu ih je vodila likovna pedagoginja Kristina Delalić Vetengl. Nakon...
Razigrani prvašići
Prvašići su u srijedu jedan sat Tjelesne i zdravstvene kulture i Sat razrednika proveli u igraonici. Bilo je glasno, razigrano i nadasve veselo. Uz odlične animatorice, smijeha, pjesme i plesa nije nedostajalo.
Učenici 3. a razreda sudjelovali na 2. Osječkim danima digitalnih transformacija OSnova
Učenici 3. a razreda sudjelovali su na 2. Osječkim danima digitalnih transformacija OSnova na FOZOOSu, manifestaciji posvećenoj inovacijama i budućnosti obrazovanja. Ovaj događaj učenicima je pružio priliku da na kreativan način promišljaju o svojoj budućnosti. U...
