Učenici drugih razreda posjetili su Muzej likovnih umjetnosti. Tijekom posjeta razgledali su izložbu fotografija Domagoja i Marina Topića pod nazivom Osijek kao susret – lica grada“. Kroz izložbu ih je  vodila likovna pedagoginja Kristina Delalić Vetengl.

Nakon razgledavanja izložbe olovkama različite čvrstoće crtali su autoportrete.

Posjet muzeju potaknuo je kreativno razmišljanje, razvijanje vizualne pismenosti te veći interes za umjetnost i kulturu. Posjet je i bio vrijedno i poticajno iskustvo koje će učenicima  pomoći u daljnjem učenju i razumijevanju likovne umjetnosti.

 

Pročitajte još

Naši robotičari osigurali plasman na SVJETSKO NATJECANJE!

Naši robotičari osigurali plasman na SVJETSKO NATJECANJE!

Iznimnim znanjem, predanošću i timskim radom učenici naše škole ostvarili su jedan od najvećih uspjeha u povijesti školske robotike! Na državnom finalu World Robot Olympiad (WRO) Hrvatska 2026., održanom 20. lipnja u Samoboru, ekipa F.R.O.G. – Frankopanska robotička...

„ZBOR – Zvukovi Budućnosti, Odjeci pRošlosti“

„ZBOR – Zvukovi Budućnosti, Odjeci pRošlosti“

U utorak 9. lipnja 2026. u Koncertnom centru „Franjo Krežma“ Osijek, koncertom i predstavljanjem projekta „ZBOR – Zvukovi Budućnosti, Odjeci pRošlosti“ uspješno je okrunjena priča koja je okupila gotovo 200 djece osnovnoškolske dobi iz Osijeka, Valpova, Đakova,...

Skip to content